2 ton standaard klasse

Nr. Naam Woonplaats Trekker Afstand
1 Arend Zijtveld Soest MF 35x     FP
2 Leo Beekhuis Eemnes david brrown 780 89,03
3 Gerard  van Valkengoed Eemnes Fordson Dextra  79,4
4 Thijs Makker Eemnes Unimog 68,23
5 Marcel van Breemen Soest MF 35 54,14
6 Nico de Gooijer Blaricum Fordson n 42,43
7 Patrick Verschoor Blaricum Cormickel 20,6
  Gerard Elbers Eemnes Fendt Farmer 2 DE        FP

 

2,6 ton standaard klasse

Nr. Naam Woonplaats Trekker 1e Afstand 2e afstand
1 Clemens Rijkenhuizen Boskoop John Deere 2020             FP         81,03
2 Jocoline van Schaik Nieuwenbrug International 633             FP         66,67
3 Paul Calis     88,46  
4 Cees Wormsbreger Eemnes nuffield 10-60  81,78  
5 Edwin Laven Almere Fendt 103 80,81  
6 Sjaak buitink nijkererveen Ford Super Dexta 70,67  
7 Harold soest nuffield 04-60  69,75  
8 Johan van Soeren Nijkerkerveen Ford Superdexta 67,84  
9 gerco visch Nijkerkerveen MF 135 62,01  
10 Renate Rikhof Laren nh Fordson Power Major 60,7  
11 Richard van Hofslot Soest Fendt Favorit 3 56,38  
12 Bert Hordijk Laren nh Lamborghini R 55,25  
13 John van Klooster Soest fordson majoor  33,36  

3 ton standaard klasse

Nr. Naam Woonplaats Trekker Afstand
1 Rene huig Baarn nuffield 10-60 FP
2 Kees calis  eemnes fendt 3s 95,54
3 Raymond van Ijken Eemnes John Deere 2120 85,4
4 Nico de Jong Blaricum landini  6550 80,7
5 Cees Groenestein Eemnes Ford 4630 73,01
6 Kees Westeneng Tienhoven Deutz 6206 70,31
7 Henk Makker     70,3
8 Tamara Baartman Eemnes Fendt Favorit 3 62,32
9 Gert-Jan van Oostrum Eemnes Fendt 105 s 57,17
10 Tim  van Dijk Eemnes Fendt Favorit 3  54,88
11 Chris Hop Nijkerk Eicher 4048 49,16
12 Dirk Hilhorst Eemnes Fendt 260s 28,07

 

3,8 ton standaard klasse 

Nr. Naam Woonplaats Trekker Afstand
1 Berend van de Weerd Ederveen International 844 S     FP
2 Hein-Jan De Gooier Eemnes International 644 93,7
3 Sjaak van Doorn Soest MF 1104 92,24
4 Arie van Harten Lunteren Valmet 505 91,07
5 Wim Meijers Eemnes Renault 85X 90,72
6 Marien  van Ravenhorst Renswoude International 844 S 90,58
7 Clemens Rijkenhuizen Boskoop John Deere 3130 88,38
8 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 6600 86,32
9 Richard Groenestijn Eemnes   85,38
10 Richard Huigen  Baarn Forson Super Major 83,41
11 blackmoneyteam Gerrits Veenendaal International 946 82,75
12 Peter Blom Eemnes International 844 s 81,75
13 Adel Rigter Eemnes Universal six nuffield 77,74
14 Tobias  van den Heuvel  Ederveen International 844-s 70,45
15 Henk Wiggerts   Eemnes Zetor Promix 63,08
16 Jelle Middelaar Terschuur Deutz dx4.31 57,45
17 Johan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2120 57,11
18 Jan Rigter Eemnes New Holland T5040 51,23
19 Gorus van Oosterom Baarn International 844 S 51,2
20 Bart Smink hoogland fendt 306 48,75
21 Gerwin Bruin Terschuur Fendt 308 lsa 47,9
22 Joost  van Lierop Eemnes Fendt 305 LS 45,03


4,5 ton standaard klasse

Nr. Naam Woonplaats Trekker 1e afstand 2e afstand
1 Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 705 FP FP
2 Rico van den Heuvel  Ederveen Volvo  BM 650 FP 82,54
3 Kees van Harten Lunteren Steyr 9094 FP 79,48
4 blackmoneyteam Gerrits Veenendaal International 946 FP 78,22
5 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 3300 FP 62,18
6 Henk Hijwegen Nijkerkerveen Ford 7610 94,17  
7 Marco Spijker Soest MF 1104 92,8  
8 Rudi Zwanikken Blaricum International 955 86,92  
9 theo wiggerts  eemnes fendt 309ca 86,61  
10 Cees Boonzaaier Renswoude Inter 1046 85,67  
11 Martijn van Dijk Soest John Deere 6200 85,05  
12 Sytse Staal Eemnes   83,73  
13 Corstiaan Calis Eemnes Landini 83,59  
14 Fabian Bohms Soest Fendt 308 Holland Farmer 81,98  
15 Werner Brouwer eemnes Zetor 141 81,86  
16 Theo Schouten Bunschoten Renault oranje/geel 81,6  
17 Pieter Kuijer Soest International 1055 80,38  
18 Robert van Dijk Laren NH fordson super major 79,99  
19 Jurgen Krijnen Blaricum Fendt 305 78,75  
20 van Dijk     73,78  
21 Tim Staal Heftruck   67,38  
22 Rienk Vegter Soest John Deere 2850 GP Sport 67,06  
23 Susan van den Heuvel  Ederveen Zetor 10011 65,5  
24 Jan -Willem Eek Dronten zetor 6144 46,62  
  Frank Fokker     N.v.p.*  

5,5 ton standaard klasse 

Nr. Naam Woonplaats Trekker 1e afstand 2e afstand
1 Gerrit van Schaik Nieuwenbrug International 1455 FP 96,81
2 Bert van Harten Lunteren Steyr 9094 FP 93,03
3 Daisy Post Eemnes International 1046 FP 90,81
4 Andre v Oostrum Eemnes Fendt 6410 lll FP 89,33
5 Oscar Bon Eemnes Ford 7810 FP 76,93
6 blackmoneyteam Gerrits Veenendaal International 946 97,85  
7 Teun Kap Renswoude Inter 1255 97,62  
8 Paul Eykelenburg eemnes Renault ares 540 96,92  
9 Bert Majoor Eemnes Fendt 310 94,94  
10 Geert Verweij Leusden Fendt 311 92,85  
11 Jan Peter de Jong Nijkerk Fendt 310 92,46  
12 Sjors den Bleker Zevenhoven ford  9600 89,33  
13 Frans Rigter Eemnes John Deere gtoe 86,63  
14 Jan Broekhuizen     case inter   1056 86,15  
15 G-J de Jong Eemnes John Deere 6110 82,95  
16 Gert-Jan Bon Almere Fendt 311 82,61  
17 Bart Calis Eemnes Fendt 308 LSA 80,91  
18 Stefan Buitenweg Muiderberg New Holland TL 100 72,69  
19 Anna Joosse Soest International 1055 61,13  
20 Wim Bon Laren nh Fendt 409 51,45  
  Frank baalde Groenekan New Holland tsa 100    93,94 Te zwaar

6,5 ton standaard klasse 

Nr. Naam Woonplaats Trekker 1e afstand
1 Henk  van Oostrum Eemnes New Holland 8360             FP
2 Esmeralda Voskuilen Eemdijk New Holland tsa 125 95,12
3 Gerrit  Borssen Eemnes USA John Deere 4440 94,85
4 Bart Boshuis Maartensdijk Case CS 150 93,5
5 Mariska van 't Klooster Eemnes International 1046 93,42
6 Henry Slokker Huizen John Deere 6800 92,21
7 Edwin Drost Lunteren International 955 91,42
8 Mark Hilhorst Soest Fendt 415 89,02
9 Jan Rigter Eemnes   86,18
10 Kees  Limburg Blaricum case MX 135 84,83
11 Geert Verweij Leusden Fendt 311 84,11
12 Jan van Kouterik Maarsen Inter 1455 XL 84,05
13 Jan Beekhuis Eemdijk Fendt 312 82,37
14 Richard van Deuveren Nijkerkerveen Ford County 82,05
15 Wouter Spelbrink Eemnes Deutz 150 81,36
16 Wim van Ginkel Maartensdijk New Holland TS 135 A 80,99
17 Arend Huigen Bunschoten Fendt 412 40,45

7,5 ton standaard klasse 

Nr. Naam Woonplaats Trekker 1e afstand
1 Gerrolt van de Krol Barneveld International 1455 XL 99,44
2 Jeroen  Hop Nijkerk Case 1455 XL 96,92
3 Johrin Hywegen Nijkerkerveen Ford tw 35 95,58
4 Hymen Holwerf Eemdijk John Deere 6930 91,99
5 Wim Berkhof Zwartebroek Case cvx 1170 91,29
6 Hendrik Jan van de Kaa Renswoude Case 1455 91,15
7 bert post eemnes fendt 515 c 90,3
8 Janneke  Kap Renswoude Fendt 816 90,11
9 Harmen Florijn Nijkerkerveen Case CVX 150 89,91
10 René Nagel Eemnes International 1046 89,58
11 Arjan van Ginkel Maartensdijk Fendt 512 88,59
12 Hans Borssen Eemnes USA John Deere 4440 86,69
13 Johan van Schie Soest Renault Orion 640 86,2
14 Robin Staal Eemnes   85,85
15 Jan zoon van Kouterik Maarsen Inter 1455 XL 85,39
16 Pieter  Linck Naarden Case MX135 85,12
17 Arie Meijers Tienhoven New Holland T6080 84,58
18 René van de Veen groenekan New Holland TM 140 83,77
19 Alex Sukkel soest Fendt 515 83,29
20 Wijland Klein Eemnes Fendt 415 80,8
21 Gerko van Mourik de Glind Fendt 415 Vario 65,54

11 ton standaard klasse

Nr. Naam Woonplaats Trekker 1e afstand
1 Hendrie van de bunt Nijkerk Case magnum 7250 99,97
2 Herman Oussoren Westbroek Fendt 924 99,09
3 Floris Dros     97,37
4 Daan van de Wetering Stoutenburg Fendt 924 92,44
5 Gert Jan van Elst Stoutenburg Fendt 920 92,26
6 Henk Bokkers Nijkerk Fendt 916 92,12
7 Hymen junior Holwerf Eemdijk John Deere 6920 91,26
8 bert ter beek Eemdijk Fendt 818 88,78
9 Evert Overeem Eemnes Fendt 820 88,48
10 Gert-Jan Linck Naarden Case MX 170 87,94
11 Sanne Eemnes New Holland tm 150 87,02
12 Evert jan Schuurman Westbroek Fendt 916 86,83

4 x 4 klasse 

Nr. Naam Woonplaats Trekker 1e afstand
1 Gerard Elbers Eemnes Koersk V8             FP
2 Maaike Lettinga Eemnes Nissan Patrol 3.3 TD 75,59
3 Rina van den Tweel Eemnes Toyota Landcruiser frp 73,36
4 The Stig   Nissan Patrol 3.3 70,49
5 Gerard van den Tweel Eemnes Toyota Landcruiser fj40 59,21
6 Hans van de Bor Eemnes Nissan Patrol 3.3 57,1
7 Willem de Gooijer Eemnes Suzuki Samurai 54,5
8 Sytse Staal Eemnes Jeep 44

Vrachtwagen klasse

Nr. Naam Woonplaats Trekker 1e
1 Andre de Boer Muidenberg daf     FP
2 Herman van der Heiden Blaricum Shovel Volvo L 150 86,93
3 Sandy Zanoli Eemnes Ginaf 8 X 4 71,88
4 Gert Woudenberg Maarsbergen SCANIA 142-420  420PK  59,98
5 Arno de Leeuw Schalkwijk SCANIA 143-450 450PK  55,21
6 Anton boomgaard      s Graveland daf  Xf 480  45,26
7 Rudi Bouwman Laren NH Renault Magnum 42,51
8 Michiel van Eikelenburg Eemnes DAF 85 17,66
9 Gerard Staal Eemnes daf xf 95 14,23
10 Gerard Elbers Eemnes Scania 143H  
  Rudy Zwanikken Blaricum MAN  B.B.*



* T.N.O. trekhaak niet op orde
* B.B. Buiten de baan 
* N.v.p. niet voor de prijzen