Uitslagen 2012

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Gerwin  Vliek Ermelo Fendt Fix 2 2t 89,20
2 Mark Meenhorst Eemnes David Brown 780 2t 88,78
3 Gerard van Valkengoed Eemnes Fordson Dextra 2t 73,93
4 Nico de Gooijer Blaricum Fordson N 2t 56,29
5 Chris Vlaanderen Blaricum Farmal Cormick   2t 25,27

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Bert Hordijk Laren NH Lamborgini R 5603 2,8t 97,69
2 Jacoline van Schaik Nieuwerbrug International 633 2,8t 96,60
3 Cor Siebkes Nunspeet David Brown 880 2,8t 96,20
4 Jeffry Calis Eemnes Nuffield 465 2,8t 95,85
5 Roxanne Rigter Eemnes International 624 2,8t 95,78
6 Clemens rijkenhuizen Boskoop John Deere 2020 2,8t 95,76
7 Tobias van de Heuvel Ederveen International 453 2,8t 95,22
8 Marlies Smink Cothen International 824 2,8t 95,01
9 Melanie  Rigter Eemnes Nuffield 1060 2,8t 94,86
10 Tamara Baartman Eemnes Fendt Favorit 3 2,8t 90,56
11 Gerco  Bertus Nijkerkerveen Massey Ferguson 135 4wd 2,8t 89,72
12 Edwin Laven Eemnes Fendt 104S 2,8t 89,09
13 Debby Groenestein Eemnes Ford 4630 2,8t 84,44

 

 

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1 trek 2
1 Thomas van Steenbergen Bennekom Fiat 880 3,5t FP 79,91
2 Jeroen van Schaik Nieuwerbrug Valmet 505 3,5t fp 72,41
3 bruno  splint blaricum International 844-S 3,5t FP 71,29
4 Berend van de Weerd Ederveen International 844-S 3,5t fp 70,78
5 Rene Huygen Baarn Nuffield 1060 3,5t fp 70,28
6 Johan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2120 3,5t fp 68,43
7 Richard Groenestein Eemnes Ford 5600 3,5t FP 68,11
8 Bas van Harten Lunteren Valmet 505 3,5t fp 67,34
9 Roxanne Rigter Eemnes International 624 3,5t FP 64,07
10 TOBIAS van de Heuvel Ederveen Valmet 505 3,5t 99,92  
11 Gert-Jan van Oostrum Eemnes Fendt 105 s 3,5t 98,77  
12 Rogier Visser Eemnes Nuffield Universal   3,5t 98,76  
13 Danny Tolboom Leusden Fendt 105 s 3,5t 97,14  
14 Martin Beek Ederveen Volvo BM 650 3,5t 96,44  
15 Gerrit van Ettekoven Maartensdijk International 844-S 3,5t 95,99  
16 Jan-Willem Eek Eemnes Zetor 6441.3 3,5t 95,98  
17 Hein-Jan de Gooijer Eemnes International 644 3,5t 95,47  
18 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 1200 3,5t 94,1  
19 Frans-Jan ter Beek Muiden International 744 2wd 3,5t 93,76  
20 Pietje Klein Eemnes Fendt 106S 3,5t 78,71  
21 Dirk Hilhorst Eemnes Fendt 260S 3,5t 72,89  
22 jochem boot Eemnes International 744 3,5t 72,34  

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1 trek 2
1 Jacco Overeem Ede Valmet 705 4,5t FP 97,61
2 Henri Overeem Ede Valmet 705 4,5t FP 90,85
3 Kees van Harten Barneveld Steyr 9094 4,5t FP 87,04
4 Erik van Laar Rhenen Deutz 100.06 as 4,5t FP 85,92
5 Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 705 4,5t FP 83,54
6 Ruben Siebkes Nunspeet David Brown 1410 4,5t FP 82,91
7 Tessa Post Eemnes International 1046 4,5t FP 81,56
8 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 3300 4,5t FP 79,43
9 Wim van Eiden Eemnes International 845 4,5t FP 66,95
10 Peter Blom Eemnes International 844-S 4,5t 97,62  
11 Aalt vd Veen Nijkerk Fendt 108s 4,5t 96,99  
12 Willem  de Gooijer Eemnes International 644 4,5t 96,97  
13 Onno  staal Eemnes     4,5t 92,33  
14 Rudi Zwanikken blaricum International 955 4,5t 90,00  
15 Costiaan Calis Eemnes Landini Mythos 100 4,5t 89,56  
16 Werner Brouwer Eemnes Zetor 10641 4,5t 88,67  
17 Jurgen Krynen Blaricum Fendt 305 4,5t 82,75  
18 Kees  Calis Eemnes     4,5t 81,32  
19 Gerjo Ruiter ermelo International 844-S 4,5t 80,63  
20 Henk Wiggerts Eemnes Zetor Proximo 4,5t 65,10  
21 Kevin Roodhart Eemnes Heftruck   4,5t 56,09  

 


 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Ton Daatselaar Achterveld Fendt 612 S 5,5t 97,00
2 Kees Jochemsen Ede Case International 956 xl 5,5t 95,49
3 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 8210 5,5t 95,03
4 Bertus van Dijk Cothen International 1246 5,5t 94,3
5 Hans Borssen Lemele John Deere 6510 5,5t 93,8
6 Bettie Hendriksen Nijkerkerveen Jonh Deere 6600 5,5t 92,56
7 Martijn Knol Hasselt Steyr 1100 5,5t 90,95
8 Gerrit van Schaik Nieuwerbrug International 1455 5,5t 90,34
9 Henrianne Hywegen Nijkerkerveen Ford 7740 5,5t 89,25
10 Richard van Deuveren Hoevelaken Ford County 1124 5,5t 88,31
11 Gert van Laar Rhenen Deutz 100.06 5,5t 87,74
12 Gaston Groenestein Eemnes New Holland T5050 5,5t 87,72
13 Daisy Post Eemnes International 1046 5,5t 86,78
§14 Suzanne Hooijer Bennekom International 1046 5,5t 85,46
15 Kees Groenestein Eemnes New Holland T6020 5,5t 85,32
16 Oscar Bon Eemnes Ford 7810 5,5t 85,27
17 Jacco Schimmel De Glind International 1055 5,5t 82,03
18 Richard Pieterse den ham Ford 8340 sle 5,5t 79,73
19 André van Oostrum Eemnes Ford 6410 III 5,5t 78,65
20 Elibert van Maanen Zwartebroek Fendt 611 5,5t 78,39
21 Bert Majoor Eemnes Fendt 310 LSA 5,5t 76,19
22 Theo Wiggerts Eemnes Fendt   5,5t 74,97
23 Timo Smit Eemnes John Deere 3140 5,5t 70,34

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Rini Overeem Ede John Deere 4440 7t 97,19
2 Jan  Overeem Ede John Deere 4400 7t 96,37
3 Bert Post Eemnes Fendt 515 7t 90,79
4 Frank Baelde Groenekan Valtra T131 7t 89,62
5 Gerrit Borssen Eemnes John Deere 4440 7t 89,62
6 Hendrik van de Kaa Ederveen International 1455 7t 88,92
7 Jan van Kouterik Maarssen Case International 1455 XL 7t 87,82
8 Gerbert Dekker Putten John Deere 6610 7t 87,64
9 Wilburt van Ginkel Bennekom Steyr 8150 7t 87,29
10 Jan Broekhuis Putten Fendt 514C 7t 87,24
11 Jan van Deuveren Hoevelaken Ford 8340 SLE 7t 86,76
12 Peter Jochemsen Ede Case International 1255 xl 7t 86,70
13 Rex Nederend t Goy Case 1455 XL 7t 85,82
14 Sander van de Kwant ankeveen Fendt 716 7t 85,62
15 Johrin Hywegen Nijkerkerveen Ford TW-35 7t 84,27
16 Bart Calis Eemnes Fendt 612 S 7t 84,05
17 Henk van Oostrum Eemnes New Holland 8360 7t 83,43
18 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600 7t 83,17
19 Jan  Rigter Eemnes New Holland 8160 7t 83,10
20 Sander van de Burgwal bunschoten-spakenburg Fendt 415 7t 82,52
21 Arie Meijers Tienhoven New Holland T6080 7t 80,08
22 Jan Groenestein Eemnes Fendt 716 7t 79,07
23 Esmeralda Voskuilen Hoevelaken New Holland TS125A 7t 78,86
24 Wouter Spelbrink Eemnes Deutz Agratton 150 7t 78,76

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1 trek 2
1 Ries Rietveld   Fendt   9t FP 90,36
2 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 180-90 9t FP 89,16
3 bert ter Beek eemdijk Fendt 820 9t FP 88,93
4 Henk Hywegen Nijkerkerveen Ford 8760 9t FP 87,80
5 Gerard Groenestein Eemnes New Holland TM 155 9t FP 81,53
6 Jeroen Hop Nijkerk International 1455 XL 9t 98,68  
7 Gerrolt van de Krol Barneveld International 1455 XL 9t 84,98  
8 Pieter Linck Naarden Styer CVT 6145 9t 74,89  
9 Arjen Haalboom Bennekom Steyr 8150 9t 87,31  
10 Henk Bokkers nijkerk Fendt 916 9t 95,45  
11 Benny Vliek ermelo Fendt xylon 520 9t 94,37  
12 Melis Hoolwerf eemdijk Fendt 820 9t 87,06  
13 Hijmen Hoolwerf eemdijk John Deere 7430 9t 82,61  
14 Bart Boshuis Maartensdijk International 1455 9t 94,48  
15 Evert Overeem Eemnes Fendt 820 9t 94  
16 Jan  v/d Meent   Fendt   9t 95,47  
17 Hendrik-jan van de kaa   International 1455 9t 94,44  
18 Arnoud Sterk   case   9t 87,46  

 


 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Hans Versteeg Uddel Fendt 930 11t FP
2 Adel Rigter Eemnes Belarus 1507 XT3 11t 95,02
3 Maarten van Oosterom Baarn kirovets k700 11t 93,84
4 Dennis  van Voorst lunteren Fendt 920 11t 90,1
5 Bart van Roemburg nigtevecht John Deere 4955 11t 88,44
6 Gert-Jan Linck Naarden Case 7210 11t 84,24
7 Arjan van Ginkel maartensdijk Case 1455 XL 11t 77,59

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Demian van Loo Blaricum Nissan 3.3 T.D. Patrol 4x4 fp
2 Lennard van de Tweel Eemnes Toyota Landcruiser  4x4 97,57
3 Matthijs Hoofd Eemnes Jeep Cherokee xj 2.5 4x4 92,7
4 Gerard van de Tweel Eemnes Toyota LandCruiser FJ40 4x4 86,67
5 Jeroen Hop nijkerk Daihatsu Feroza 4x4 65,26

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Jeroen van Schaik Woerden MF 6130 2,5t sport 74,40
2 Martin Heikoop Nieuwland Zetor 7711 2,5t sport 73,06
3 Bertus van Dijk Cothen International 724 2,5t sport 71,65
4 Sander  van der Linde Hei en Boeicop International d 514 2,5t sport 69,93
5 Pleun gerrits Rhenen International 744 2,5t sport 53,57

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Jan van Mourik De Glind International 1066 3,6t super sport 95,01
2 Robert  van Dijk Lelystad Ford super major 3,6t super sport 90,91
3 simon  Lokhorst   mf 1105 3,6t super sport 88,30
4 Jan  de Bruin Putten Ursus 1634 3,6t super sport 84,33
5 Jan Peter de Jong Nijkerk International 1046 3,6t super sport 38,54

 


 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1 trek 2
1 Robert  de Krij Schelluinen Ford 9000 4,5t sport FP 96,60
2 Hendrik de kruyf Barneveld allis chalmers 7060 4,5t sport FP 95,90
3 Jan van Voorthuijsen Randwijk John Deere 4020 4,5t sport FP 92,28
4 Interteam Harm Lijbers Randwijk International 1066 4,5t sport FP 91,49
5 Nico Grootendorst hoogblokland Zetor 12011 4,5t sport FP