Hoofdbanner

Hoofdsponsoren

 

standaard tot 2000kg        

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
1001 Gerard van Valkengoed Eemnes Fordson Dextra
1002 Joost van Lierop Eemnes Fendt F15
1003 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 88
1004 Marien Van Ravenhorst Renswoude MF 133
1005 Pieter Boersen Blaricum Deutz  5005
1006 Peter Splint Blaricum MF 135

 Standaard tot 2800kg 

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
2001 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 88
2002 Dirk Roks Overberg International 423
2003 Johan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630
2004 Theo  Schouten Spakenburg Fendt 103 S
2005 Marit Veerman Eemnes International 624
2006 Melanie Rigter Eemnes Nuffield 1060
2007 Bart Obbink Naarden International 523
2008 Jacoline van schaik Zegveld International 633
2009 Cor Siebkes Nunspeet David brown  880
2010 Jack van de Bunt Nijkerkerveen Zetor 3511
2011 Tamara Baartman Eemnes Fendt Favorit 3
2012 Herman  Willigenburg Barneveld  Fendt  102T turbomatic

 

standaard tot 3500kg  

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
3001 Kees Blom Eemnes International 844-S
3002 Bert Hordijk Laren NH Fendt Favorit 35
3003 Richard Groenestein Eemnes Ford 5600
3004 Jasper Hak Streefkerk  International 733
3005 Willem  de Gooijer Eemnes International 644
3006 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2130
3007 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630
3008 Alies Hywegen Nijkerkerveen Ford 5600
3009 Rien Hywegen Nijkerkerveen International 744
3010 Gert-Jan van Oostrum Eemnes Fendt 105 s
3011 Jelle Rigter Eemnes Deutz D6507C
3012 Willem Meijers Eemnes Renault Ceres 85x
3013 Wilco Stalenhoef Eemnes Fendt 106 LS
3014 Edwin Laven Eemnes Nuffield Universal
3015 Tobias van de Heuvel Ederveen Volvo BM 350
3016 Wim Ravenhorst Renswoude Belarus 800
3017 Rick Van Ravenhorst Renswoude International 844-s
3018 Lisa  ter Beek Muiden International 744
3019 Thomas van Steenbergen Bennekom Fiat 880
3020 Jacco Overeem Ede Valmet 605

 

standaard tot 4500kg      

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
4001 Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 805
4002 Henk Wiggerts Eemnes Zetor Proxima
4003 Kees Groenestein Eemnes Ford 5600
4004 Dirk Hilhorst Eemnes Deutz 8005
4005 Hein-Jan de Gooijer Eemnes International 644
4006 Theo  Stalenhoef Eemnes International 845 XL
4007 Wim van Eijden Eemnes International 845 XL
4008 Jan Roks Overberg Case International 856
4009 Sanne Post Eemnes International 1046
4010 Niels van Eijden Baarn John Deere 8510
4011 Werner Brouwer Eemnes Zetor  
4012 Peter  Blom Eemnes International 844-S
4013 Fari van de Heuvel Ederveen Valmet 705
4014 Berto Overeem Ede Volvo BM 700
4015 Kees van Harten Lunteren Steyr 9094
4016 Henk Brandhof Ederveen Case CS94
4017 Bert Vliek Ermelo Fendt 306LS
4018 Willem-jan van Zomeren Nijkerkerveen International 946
4019 Martijn Calis Eemnes Landini  Mythos 100
4020 Rutger van der Heide Maartensdijk International 745xl
4021 Niels Schimmel Soest Fendt 610
4022 Bart Kuijer Soest International 1055
4023 Robin Spijker Soest International 955

 


 standaard tot 5500kg        

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
5001 Bart Calis Eemnes Fendt 612 S
5002 Aart Roks Overberg Case International 856
5003 Rinie Hywegen Hooglanderveen International 1255
5004 Richard van Deuveren Hoevelaken Ford County 1124
5005 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 8210
5006 Tessa Post Eemnes International 1046
5007 Bettie Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600
5008 Oscar Bon Eemnes Ford 7810
5009 Dylan Westland Muiden John Deere 6534
5010 Bert van Harten Lunteren Steyr 9094
5011 Berry Panhuis Ermelo  International  844-s
5012 Ruben Siebkes Nunspeet Case  1690
5013 Marijn van den bremer Soest Fendt  410
5014 Christa van Eden Veenendaal International 1066
5015 Remco van Logtestein Soest Fendt 611
5016 Tom van den Breemer Soest Case maxxum 115

  


 


standaard tot 7000kg      

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
6001 Hendrik van de Kaa Renswoud International 1455
6002 Johrin Hywegen Nijkerkerveen Ford TW-35
6003 André van Oostrum Eemnes New Holland 8360
6004 Jan Groenestein Eemnes Fendt 716
6005 Jan van Deuveren Hoevelaken Ford 8630
6006 Gerbert Dekker Putten John Deere 6910
6007 Jan Broekhuis Putten Fendt 514C
6008 Gerard Groenestein Eemnes Fendt 415
6009 Gaston Groenestein Eemnes Fendt 415
6010 Robin Huisman Baarn Fendt 716
6011 Kees Stalenhoef Eemnes Fendt 412
6012 Arend Hogenhout Abcoude John Deere 6910
6013 Henno Groenendaal Weesp Fendt 712
6014 Tim van Ruitenbeek Nigtevecht John Deere 6630
6015 Bart Hooijer Weesp MC Cormick MC 105
6016 Gerrit van schaik zegveld International 1455
6017 Johnny Boef Lexmond International 1255 xl
6018 Mees van Laar Barneveld Fendt 614 LSA
6019 Wilbert en  Bennekom Steyr 8150
6020 Jan van Kouterik Maarssen Case IH 1455xl
6021 Christa Gerrits Veenendaal International 1066
6022 Jan Calis Eemnes Fendt 612 S

7t hobbysport

 

 

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
7001 Gerrit Borssen Eemnes John Deere 4440
7002 Miko ten Hoor Waskemeer Fiat 160-90
7003 leendert van laar Amerongen  Ford 8200
7004 Marcel Rinsma Bakkeveen Case international 1455
7005 Hendrik  ter Schuur Oudehorne Case international 1455
7006 Hepke  Beintema Waskemeer Volvo BM 810

 

standaard tot 9000kg 

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
8001 Joost Roelofs renswoude Fiat 180-90
8002 Derk Meijer Naarden Fendt 718
8003 Job Wagenmans Muiden Case 7120
8004 Pieter Linck naarden MF 7475
8005 Gert-jan Linck Naarden Case MX 170
8006 Gerrit Linck Naarden Fendt 718
8007 Henk Hywegen Nijkerkerveen Ford 8670
8008 Simon Klein Eemnes Fendt 716
8009 Gerbrand Schuurman Weesp John Deere 6150R
8010 Gerard Rigter Eemnes Case International MX150
8011 Peter Kastelein Zegveld Steyr 9145
8012 Jeroen Hop Nijkerk International 1455 XL
8013 Benny Vliek Ermelo Belarus T-150K
8014 Robin Timmer Nijkerk Case International Puma 230 CVX
8015 Reinold van Amerongen  Maartensdijk John deere 6830
8016 Cees De Jong Nieuw Lekkerland Fendt  615
8017 Klaas  Ruinemans  Achterberg  Case international  1455xl
8020 Pim Mulder Oudewater Fendt 828
8018 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 180-90
8019 Wouter van Donkersgoed Voorthuizen Valtra T234

 


 

standaard tot 11000kg           

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
9001 Roxanne Rigter Eemnes Belarus 1507 XT3
9002 Bart van Roemburg Kortenhoef John Deere 4955
9003 Hanco Kok Lexmond New Holland 8870
9004 Arjan van Ginkel maartensdijk Cvx 1195
9005 Arnoud  Sterk Lexmond Fendt 824
9006 Marco  Smit  Biddinghuizen  Steyr  8180
9007 Henri  Boer  Streefkerk  Case  Magnum 7120
9008 Martijn  Groen Loenen aan de vecht  Deutz Agrotron 7250
9009 Johan  Van Schie  Soest John deere 7930
9010 Evert Kraaij Nijkerk Case magnum 7250
9011 Pim Mulder Oudewater Fendt 828
9011 Hendrie van de Bunt Nijkerk Case magnum 7250

 

2,5 ton sport              

Startnummer Voornaam Woonplaats Merk Type
1101 Blacksmoke  Bunschoten Deutz 6806
1102 Bertus Cothen International 724
1103 Belazerus 1 Milheeze Belarus 952
1104 After shock Hoogblokland Zetor 8011
1105 Small Bassie Ederveen Steyr 870
1106 Wennekers Aalsmeer David Brown 990
1107 Green & Yellow Lienden John Deere 6420
1108 Kleine beer Vinkeveen ford 5030

 

3,5 ton sport  

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
1201 Melanie Rigter Eemnes Fiat 1300
1202 Blacksmoke  Henry van de scheur Bunschoten Deutz 6806
1203 Wennekers Arno Wennekers Lisserbroek Ford 7000
1204 Green & Yellow Eddie Crum Lienden John Deere 6420

 


 

4,5 ton sport  

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
1301 Rutger Staal Eemnes Fiat 850
1302 Jan Rigter Eemnes Ford 9700
1303 Oostblok schok  Johan Klijn Hoogblokland Zetor 12011
1304 Old green worker  Gerlant Mouw Ermelo Fendt  614 lsa

 


 

3,6ton supersport               

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type
1401 Rico Rico van de Heuvel Ederveen Volvo BM 810
1402 Hendrik van de Kaa Renswoud Bassie  
1403 Adel Rigter Eemnes Fiat 850
1404 Jan Peter de Jong Eemnes International 1046 XL
1405 Team Superman Bart van Engelen Doornspijk Ford 9000
1406 Simply Red  Simon Lokhorst Hulshorst MF 1105
1407 The Duke Den Hertog Hilversum Farmall  560
1408 Smokey deere Henrik Engelen Elburg John deere  4040
1409 Etreme Major pullingteam Robert van Dijk Lelystad Ford Major
1410 Cobra XL Paul Berniers Aarle-Rixtel International 706